Танцювальна група ансамблю «Веснянка»

«Веснянка» веде активну концертну діяльність. Кожен її виступ вражає не лише високим як для аматорського колективу професіоналізмом, а й яскравістю та етнографічною достовірністю костюмів, виготовлених за ескізами її незмінного впродовж 48 років художнього керівника й постановника всіх концертних номерів та програм, кандидата геолого-мінералогічних наук, доцента геологічного факультету, народного артиста України, лауреата премії імені Миколи Аркаса Володимира Миновича Нероденка (1933 – 2006).

Зарубіжні гастрольні поїздки ансамблю

Завжди з великим успіхом проходять зарубіжні гастрольні поїздки ансамблю. «Закарпатський весільний» полонив учасників фольклорного фестивалю у Фінляндії, гуцульський «Аркан» – у Туреччині, «Святковий гопак» – у Греції.

2005 року концерти «Веснянки» на фольклорному фестивалі в італійському місті Апіро збирали найбільшу кількість глядачів. На них навіть приїздили з навколишніх міст наші земляки, що за примхою долі опинилися в Італії. Треба було бачити, з якою щирістю, натхненням, а часом і сльозами на очах вони підспівували й підтанцьовували «веснянчатам»!

2007 року на традиційному святі «День музики» у Парижі «Веснянку» приймав Український культурний центр, школа українського мистецтва, а на концертах ансамблю був присутній посол України у Франції.

2008 року народний фольклорно-етнографічний ансамбль «Веснянка», який (за ініціативою учасників колективу) нині носить ім’я свого засновника, відсвяткував піввіковий ювілей.

2009 року став володарем гран-прі фольклорного фестивалю «Великдень у Космачі» (Івано-Франківська обл.), а також узяв участь у міжнародних фестивалях у місиах Пірот та Сремська Мітровіца (Сербія). Шпальти місцевих газет рясніли фотографіями «веснянчат», а Сербське телебачення зняло цілу передачу про український ансамбль.

Гастролі та фестивалі

2009Сремська Мітровіца, Пірот. Сербія. Міжнародні фольклорні фестивалі у містах Пірот та Сремська Мітровіца детальніше

Новини та події

24.04.2016Благодійна акція детальніше

Контактна інформація

Україна, м. Київ,
вул. Володимирська, 60
тел.: +380 (44) 239-31-91
моб: +380 (50) 330-36-43
e-mail: info@vesnyanka.org.ua