Керівники ансамблю Веснянка

Веснянці» завжди щастило на керівників. У різні роки своєю майстерністю і закоханістю у мистецтво з нею щедро ділилися відомі митці України В.Уманець, Г.Верховинець, М.Єницька, Е.Виноградова, В.Суржа, Г.Алейнова, І.Карпович ті інші.

Понад 20 років свого життя віддали ансамблю, на превеликий жаль нині покійні, народна артистка України Валерія Ферро та Сигізмунд Любанський.

Фундатор Володимир Нероденко

Наприкінці 2006 року пішов з життя фундатор «Веснянки» та її незмінний художній керівник, постановник і художник по костюмах, доцент геологічного факультету Київського наіцонального університету імені Тараса Шевченка, народний артист України Володимир Минович Нероденко.

Це була абсолютно унікальна людина. Добре знаний в Україні та світі науковець-палеонтолог, він за покликанням був фольклористом, етнографом, культурологом, хореографом, художником, істориком, травознавцем, біоенергетиком...

Здавалося, що він добре почувався у будь-якій галузі знань. Енергійний, доброзичливий, щирий, він буквально випромінював позитивні флюїди і багатьох притягував до себе.

Хореограф-постановник з невичерпною фантазією, він поставив усі концертні номери «Веснянки», придумав і намалював кожен костюм.

Відомі українські хореографи високо оцінювали його постановки, а фахівці-етнографи – регіональну достовірність костюмів.

Сьогодення колективу

Над Києвом спускається вечір. Щойно закінчилися заняття. У балетному залі, розташованому на першому поверсі Червоного корпусу університету, починається чергова репетиція «Веснянки».

З танцюристами працює дочка Володимира Миновича, Ярослава Нероденко. Їй допомагають балетмейстер Валерій Музальов та Дарина Загородня і виховаці ансамблю Лариса Безбородько, Владислав Галкін.

У невеличкій аудиторії поруч настроюють інструменти музиканти, якими вже понад сорок років керує заслужений артист України Олександр Должиков.

Поверхом вище розспівуються співаки. Їх навчає Галина Шумська, яка в ансамблі від дня його заснування.

У самодіяльних акторів почалася робоча зміна. А завтра вони запросять вас на свою нову програму.

Гастролі та фестивалі

2009Сремська Мітровіца, Пірот. Сербія. Міжнародні фольклорні фестивалі у містах Пірот та Сремська Мітровіца детальніше

Новини та події

24.04.2016Благодійна акція детальніше

Контактна інформація

Україна, м. Київ,
вул. Володимирська, 60
тел.: +380 (44) 239-31-91
моб: +380 (50) 330-36-43
e-mail: info@vesnyanka.org.ua